aktuality
V návaznosti na nový občanský zákoník jsme od 2.12.2015 změnili název na Myslivecký spolek Rozstání.
Dne 5.10.2016 jsme na členské schůzi přijali nové stanovy a zvolili nový výbor.
V současnosti má náš spolek 15 členů. Máme od obce pronajatou budovu (myslivnu), kde máme i sídlo spolku. Tuto budovu využíváme na pořádání akcí v rámci našeho MS, ale mohou si ji zapůjčit i ostatní občané. Každoročně pořádáme 2 naháňky na černou, z toho jenu hlavní se spoustou hostů. Bohatou a vynikající kuchyni na těchto akcích zajišťují manželky našich členů.
Naše sdružení má ve stavu 4 lovecky upotřebitelné psy.
Jeden náš člen hraje na lesnici a tím zvyšuje úroveň našich akcí.
V minulých letech jsme se spolupodíleli na organizování kulturních akcí v obci, jednak finančně, ale i osobně – stanoviště na drakiádě, občerstvení na setkání čtyř obcí nebo pořádání výstavy trofejí pro veřejnost.
V dalších létech se chceme ještě více zapojit do dění v obci. Hlavně můžeme nabídnou produkty kvalitní myslivecké kuchyně. 


 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení